Udane starty zawodników Elite Fight Club

2024-03-12 08:24:38(ost. akt: 2024-03-12 08:26:01)

Autor zdjęcia: MAT. KLUBU

Młodzi pięściarze z lidzbarskiego klubu mogą pochwalić się sukcesami na arenie sportowej. Igor Gulbiński oraz Jan Kilik brali udział w turnieju kwalifikacyjnym do Kadry Narodowej w kategorii "młodzik".
Trwający od 27 lutego do 2 marca roku Turniej Selekcyjny był pełen emocji i niezapomnianych pojedynków. Igor postawił wysoko poprzeczkę, walcząc z determinacją i hartem ducha, przegrywając ostatecznie niejednogłośnie 2:1 z późniejszym triumfatorem kategorii. Z kolei Jan dotarł do finału, gdzie według opinii wszystkich sędziów pokonał rywala z Warszawy.

Efektem tych sukcesów jest powołanie Jana do Kadry Narodowej, co otworzyło przed nim możliwość prezentacji swoich umiejętności na arenie międzynarodowej. Swoje umiejętności potwierdził reprezentując Polskę w meczu bokserskim z Węgrami, który skończył się remisem. To dobra prognoza na przyszłość.

Teraz przed zawodnikami Elite Fight Club stoi kolejne wyzwanie. Aby znaleźć się w składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy, będą musieli udowodnić swoje umiejętności podczas kolejnych zgrupowań i turniejów selekcyjnych. Decydujące starcia jeszcze przed nimi, ale ich determinacja i zaangażowanie dają nadzieję na osiągnięcie kolejnych sukcesów na międzynarodowej arenie.

Mistrzostwa Europy we Włoszech to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również szansa na zdobycie cennych doświadczeń i pokazanie światu potencjału polskiego boksu. Trzymamy kciuki za naszych zawodników i mamy nadzieję, że będą reprezentować nasz kraj z godnością i determinacją na europejskiej scenie sportowej.

Pozostali zawodnicy klubu już przygotowują się do nadchodzących Mistrzostw Warmii i Mazur oraz Mistrzostw Polski.

- Chcę serdecznie pogratulować naszym zawodnikom oraz podziękować trenerom za ich profesjonalizm i wsparcie. Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju naszych podopiecznych. Zachęcam do trenowania i realizacji sportowych marzeń – powiedział trener Elite Fight Club Michał Kilik

tom
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5