Trzy spotkania za nami. Zostało ostatnie

2024-02-09 08:41:09(ost. akt: 2024-02-09 08:56:27)

Autor zdjęcia: um

Burmistrz Jacek Wiśniowski rozpoczął coroczny cykl spotkań z mieszkańcami. Odbyły się już trzy. Ostatnie zaplanowano na najbliższy wtorek w kamienicy przy amfiteatrze.
Jacek Wiśniowski został burmistrzem Lidzbarka Warmińskiego niemal 10 lat temu. Od początku postanowił organizować spotkania z mieszkańcami, aby informować na bieżąco o tym, co dzieje się w mieście. Nawet w czasie pandemicznych restrykcji spotkanie się odbyło, choć w formule zdalnej.

- Często podkreślam, że prawdziwych, rzetelnych informacji należy zawsze szukać u źródła, dlatego takie spotkania są bardzo ważne. Działalność moja i nasze działania w Gminie są jawne i nic nie ukrywamy przed mieszkańcami. Niestety nierzetelne lub przekręcone informacje stają się często źródłem plotek, dlatego zapraszam wszystkich, którzy chcą bezpośrednio dowiedzieć się co się dzieje w mieście - powiedział włodarz.

Podczas spotkań burmistrz opowiada o stanie finansów gminy, o inwestycjach, pracach remontowych realizowanych w mieście, pozyskanych dotacjach i planach na najbliższe miesiące i wszelkiego rodzaju sprawach bieżących. Spotkania są okazją do zadawania pytań i rozmowy na tematy interesujące dla mieszkańców.

Za nami trzy spotkania. Pierwsze skierowane było do studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Drugie odbyło się w miniony wtorek w auli przy ulicy Polnej, a trzecie wczoraj, 8 lutego przy SM Przyszłość na ulicy Orneckiej.

Ostanie spotkanie odbędzie się we wtorek, 13 lutego w kamienicy przy amfiteatrze (Plac Młyński).

Początek o godzinie 17.00.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5