Bal karnawałowy w Lidzbarku. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i słodkości [zdjęcia]

2018-02-07 10:22:37(ost. akt: 2018-02-07 10:29:27)

Autor zdjęcia: Archiwum MGOK Lidzbark

W hali sportowo-widowiskowej w Lidzbarku odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Jak co roku przybyły księżniczki, wróżki, policjanci, strażacy, Indianie, motylki, żabki i wiele innych postaci w fenomenalnych strojach.

Bal to wydarzenie specjalne dla najmłodszych fanów tańca i dobrej zabawy a zarazem podsumowanie dwutygodniowej przerwy zimowej. O atrakcyjność wydarzenia zadbał Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku oraz goście specjalni: cyrk „Heca” z Lipinek i Klaun „KOKO”.

Dzieci miały okazję podziwiać pokazy cyrkowe i akrobatyczne grupy „Heca”, brać udział w konkursach a także w wspólnych pląsach i zabawach z Klaunem. Organizatorzy zapewnili słodki poczęstunek dla dzieci i nagrody rzeczowe za udział w konkursach.

Atrakcją która cieszyła się dużym powodzeniem nie tylko wśród najmłodszych była fotobudka, która uwieczniła przepiękne stroje i uśmiechy dzieciaków.

zm


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5