Znęcał się nad rodziną, wpadł w ręce policji

2017-09-19 14:41:16(ost. akt: 2017-09-19 14:43:06)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji wobec 52-letniego mieszkańca gminy Lidzbark. Mężczyzna został zatrzymany przez policyjny patrol podczas interwencji domowej.
— Mieszkaniec gminy Lidzbark jest podejrzany o to, że w okresie od kwietnia 2016 roku do połowy września 2017 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad domownikami — mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. — Sprawca przemocy będąc pod wpływem alkoholu wywoływał awantury domowe, szarpał swoich bliskich, naruszał ich nietykalność cielesną oraz próbował uderzać. Mężczyzna obrażał domowników, poniżał ich i groził a także ośmieszał ich i wyganiał z domu. Do tego niejednokrotnie dopuścił się zniszczenia sprzętów domowych. W rodzinie prowadzona była procedura Niebieskiej Karty. Podczas interwencji policji 16 września „oprawca” został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu wszczął awanturę z żoną i córką i groził im pozbawieniem życia.

Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował wobec podejrzanego o stosowanie przemocy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.
Za znęcanie się fizyczne lub psychiczne nad bliskimi sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Qwerty #2331578 | 188.146.*.* 19 wrz 2017 20:42

    No super że go złapaliscie, ale co w naszą do mojego życia tego typu artykuły c o dwa dni ?

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5