Sukcesy lidzbarskich licealistów

2017-02-23 11:52:45(ost. akt: 2017-02-23 11:54:48)

Autor zdjęcia: archiuwm szkoły

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w tym tygodniu zwyciężyli w dwóch konkursach powiatowych: Olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej oraz pojedynku o tytuł „Mistrza Języka Polskiego”.
Uczniowie Jakub Kleist i Miłosz Karpiński pod opieką Michała Świniarskiego wygrali powiatową Olimpiadę Wiedzy o Obronie Cywilnej i tym samym awansowali do etapu wojewódzkiego zawodów.

W konkursie polonistycznym reprezentowały naszą szkołę: Aleksandra Zientarska, Aleksandra Nowakowska i Julita Waleśkiewicz. Dziewczyny wywalczyły
I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, a indywidualnie również nie dały szans konkurencji zdobywając tytuł „Mistrza Języka Polskiego” (Aleksandra Zientarska) oraz III miejsce (Aleksandra Nowakowska).

Radości dopełnia zakwalifikowanie się Jagody Kubickiej do części ustnej
na wojewódzkim szczeblu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego!
Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów i z całego serca im gratulujemy!

Paulina Sekita


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5