Zaprojektuj swoją przyszłość - projekt w LO w Lidzbarku

2016-12-03 08:47:57 (ost. akt: 2016-12-03 09:08:53)

Autor zdjęcia: LO w Lidzbarku

W Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku rozpoczęły się dla uczniów dodatkowe, bezpłatne, zajęciach z informatyki.

Zajęcia są realizowane w ramach projektu „Zaprojektuj swoją przyszłość” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Uczniowie uczestniczą w dodatkowych, bezpłatnych, zajęciach z informatyki. Uwieńczeniem popołudniowych kursów będzie egzamin, którego pozytywny wynik poświadczy europejski certyfikat. Uczestnicy projektu mają zapewniony catering, bezpieczny transport do domów i darmowe podręczniki. Do podniesienia swoich kompetencji cyfrowych wykorzystują nowy sprzęt komputerowy zakupiony przez szkołę na potrzeby tegoż właśnie projektu.

nadesłała Paulina Sekita


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. L-k #2126859 | 82.160.*.* 4 gru 2016 10:08

    Jak się świata zmienia, a jak Lidzbark się zmienił tego nikt nie docenia, a tu proszę pracownia komputerowa, uczniowie przed kompami, co za moich czasów było nie do pomyślenia, trzymajcie się i uczcie się pilnie, Jak Mickiewicz w Wilnie.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5