Uczycie nas wiary we własne siły

2016-10-20 15:50:27 (ost. akt: 2016-10-20 15:54:57)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Obchody Dnia Edukacji Narodowej są szczególnym wydarzeniem w życiu społeczności szkolnej w Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie. W tym dniu uczniowie składają życzenia i dziękują wszystkim pracownikom szkoły za trud, zaangażowanie oraz poświęcenie w pracy z młodzieżą.

Z tej okazji 13 października w auli Zespołu Szkół Zawodowych odbył się uroczysty apel.

Drodzy nauczyciela w dniu Waszego święta chcemy Wam podziękować za trud, który jest często przez nas niedoceniany. Ale to właśnie Wy z cierpliwością i wytrwałością staracie się wskazywać nam właściwą drogę po której mamy w przyszłości kroczyć. Ta droga jest czasem trudna, ale warto nią podążać.
Wiedza, którą dzięki Wam zdobywamy rysuje przed nami nowe horyzonty, otwiera do tej pory zamknięte drzwi. Uczycie nas szacunku do drugiego człowieka, wiary we własne siły, otwieracie przed nami swoje serca. Własną pracą pomagacie nam odkryć własne ja, uczycie nas jak być po prostu wartościowym człowiekiem — tymi słowami prowadzący uczniowie podziękowali pedagogom za trud włożony w wychowanie. Podziękowania skierowane zostały również do wszystkich pracowników administracji i obsługi. Bez Was szkoła jako organizm nie mogłaby prawidłowo funkcjonować. Wszystkim życzymy zdrowia, pogody ducha, cierpliwości oraz satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej — dodali prowadzący uczniowie.

Następnie głos zabrał wicestarosta powiatu działdowskiego Marian Brandt, który podziękował wszystkim pracownikom za trud pracy dydaktyczno-wychowawczej. W szczególności pogratulował sukcesów w pracy zawodowej dyrektorowi szkoły Jackowi Markiewiczowi, któremu w uznaniu zasług i osiągnięć wręczył nagrodę. Po przemówieniu pana wicestarosty głos zabrał dyrektor szkoły dziękując za docenienie pracy dydaktyczno - wychowawczej. Następnie złożył wszystkim życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a wyróżniającym się pracownikom oświaty wręczył nagrody.

— Proszę przyjąć życzenia dalszych sukcesów w kształceniu i wychowaniu młodego pokolenia oraz pomyślności w pracy zawodowej i życiu osobistym — dodał na zakończenie dyrektor szkoły Jacek Markiewicz.

Odzwierciedleniem życzeń i podziękowań było przygotowanie programu artystycznego, gdzie uczniowie rozbawiali publiczność humorem związanym z życiem szkolnym.

Hanna Konicz
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ad voce he he #2111698 | 178.235.*.* 13 lis 2016 11:28

  wykrzesałeś z pustki próżnię

  odpowiedz na ten komentarz

 2. He he #2104464 | 31.0.*.* 3 lis 2016 07:31

  Słowa z filmu Miś :-) Łubu dubu

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 3. do he he #2094187 | 178.235.*.* 21 paź 2016 17:57

  poznałem po próżni

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

 4. He he #2094132 | 31.0.*.* 21 paź 2016 17:03

  Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu. To ja mówiłem Panie prezesie to ja jarząbek

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. stary uczeń #2094099 | 178.235.*.* 21 paź 2016 16:37

   Panie profesorze OLSZEWSKI serdecznie gratuluję otrzymania nagrody dyrektora ZSZ pana MARKIEWICZA, niezmiernie mi miło, że został pan po raz kolejny wyróżniony. Cieszę się że jest Pan dyrektorem GOKiS w naszej miejscowości (BARDZO DUŻO SIĘ DZIEJE), pan wójt dużo dla nas robi, a za pana dziękuje, bo jest pan wyjątkowym człowiekiem. reszta dla mnie i tak niema znaczenia.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (9)
  2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5