Młody Obywatel na sportowo – projekt LO w Lidzbarku

2016-05-17 17:48:52 (ost. akt: 2016-05-17 16:56:23)

Autor zdjęcia: LO Lidzbark

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku uczestniczą w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej "Młody Obywatel na sportowo".
Program zachęca dorosłych i młodzież do przeprowadzania projektów społecznych. W ramach przygotowań do "Młodego obywatela", którego realizacja zaplanowana jest na 3 czerwca 2016 roku, 10 maja odbyły się warsztaty szkoleniowe prowadzone przez animatora z Centrum Edukacji Obywatelskiej, w których uczniowie doskonalili umiejętności pracy w grupie, planowania działań oraz odpowiedzialności za wykonanie powierzonych im zadań. Opiekun licealnej młodzieży, nauczyciel wychowania fizycznego Michał Świniarski wraz z uczestnikami, zdecydował się na realizację „Kroniki sportowej”, czyli projektu, jak przywrócić do życia dawne gry i zabawy. Oprócz poznania starych gier sportowych uczestnicy zaplanowali przeprowadzenie akcji charytatywnej, która ma na celu zebranie środków finansowych, by wspomóc leczenie i rehabilitację Marty Burzyńskiej.

LO Lidzbark


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5