Wystawa prac Moniki Kłobuckiej

2016-03-10 16:25:47(ost. akt: 2016-03-10 16:28:15)

Autor zdjęcia: archiwum MGOK

Wystawa prac Moniki Kłobuckiej w Galerii "Nowa Przestrzeń" przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży, może dlatego że artystka jest w zbliżonym wieku.

Monika urodziła się w 1995r. mieszka w Szydłowie. Studiuje architekturę w Sopocie. Jej miłość do architektury i rysunku zaczęła się parę lat temu. Uczęszczała do pracowni plastycznej Anny Pietruś - Bral, gdzie nauczyła się jak mówi dwóch ważnych rzeczy: kreatywności i konstruktywnego myślenia. Drugą pasją Moniki jest poezja. Sama nie pisze, ale dużo recytuje. Jej osiągnięcia recytatorskie mierzone są na skalę całej Polski. Miło także wspomina gimnazjalne chwile spędzone pośród harcerskiej braci. Aktywnie działała w harcerstwie, założyła swoją drużynę "Cień Berdysza". W swojej twórczości łączy inspiracje architektoniczne z zamiłowaniem do poezji.

Katarzyna Borowska

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5