Odleć z nami zdrowo

2015-12-01 09:50:28(ost. akt: 2015-12-01 09:53:44)

Autor zdjęcia: Dorota Klejnowska

Tegoroczny Szkolny Dzień Profilaktyki zorganizowany został 26 listopada pod hasłem: „Odleć zdrowo z nami, nie z narkotykami”.
Jest to już tradycyjna impreza, którą organizują wspólnie zespoły profilaktyczne Szkoła Podstawowej i Gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się krótkim spektaklem profilaktycznym w wykonaniu uczniów klasy III Gimnazjum.

W ramach Szkolnego Dnia Profilaktyki zorganizowany został konkurs plastyczny dla klas I-III Szkoły Podstawowej pod hasłem: „Owoce i warzywa bawią się na zdrowie”.

Klasy IV- VI SP i I-III Gimnazjum przygotowywały stoiska ze zdrową żywnością. Zaangażowanie, pomysłowość uczniów przeszła wszelkie oczekiwania, a komisje konkursowe miały trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzcy.

Zwycięskimi klasami w Szkole Podstawowej zostały: I b i IV, a w Gimnazjum Ib.
Jak co roku można było także wygrać atrakcyjne nagrody, biorąc udział w licznych konkurencjach sportowo–edukacyjno–zręcznościowych, min.: układanie puzzli, nawlekanie makaronu, skakanie na piłce, wycinanie figur, budowanie wieży z klocków, obieranie ziemniaków itd. Finansowo Dzień Profilaktyki wspiera Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lidzbarku finansując nagrody i materiały niezbędne do organizacji.

Organizatorzy szkolnego dnia profilaktyki: Jolanta Cichocka, Marzanna Nąć, Marlena Kułakowska, Maria Przybysz–Giżyńska, Agata Bartnikowska, Zbigniew Cegiełka, Zbigniew Margalski, Monika Deorocka mają nadzieję, że przekazywane treści pozwolą młodzieży w przyszłości uniknąć zgubnych skutków uzależnień i agresji.

Dorota Klejnowska

Dorota Klejnowska jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Nie #1870417 | 176.103.*.* 1 gru 2015 13:20

    Nie napisali jaka szkoła i skąd z jakiej miejscowości

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5