Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM W ZAGAJACH

Dzień 15 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z Punktu Przedszkolnego w Zagajach . Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani Dyrektor Halina Stechnacz-Buśko dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, kubek z symbolem grupy „ Sówki” oraz słodki upominek.
Po uroczystym pasowaniu wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę "Przedszkolakiem fajnie być”, a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: MDT
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5