Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

25. AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA POD HASŁEM: „AKCJA- SEGREGACJA”

25. września w Szkole Podstawowej w Zagajach odbyła się coroczna akcja sprzątania świata. W jubileuszowej akcji brali udział uczniowie z punktu przedszkolnego, kl. 0, klas I – VI.

Szkoła Podstawowa w Zagajach wzięła udział w jubileuszowej 25-tej akcji sprzątania świata pod hasłem "AKCJA - SEGREGACJA". Uczniowie z punktu przedszkolnego, kl. 0, kl. I-III wysłuchali pogadanek dotyczących akcji, przeprowadzonych przez swoich wychowawców. Dzieci dowiedziały się jak ważne jest segregowanie odpadów i jak robić to właściwie.
Klasy IV- VI wraz z wychowawcami wyszły w teren. Pomimo niesprzyjającej aury, odpowiednio przygotowani, wyposażeni w rękawiczki ochronne i worki na śmieci sprzątali teren wokół szkoły, teren Zagaj, drogę do Jachowa. Uczniowie podczas sprzątania przestrzegali zasad bezpieczeństwa , przypomnianych im przed wymarszem. Nad całą akcją piecze trzymała pani dyrektor Halina Stechnacz – Buśko.
Zebrano około 10 worków odpadów, wśród których przewagę stanowił papier i plastik.
Wszyscy pracowali, jak co roku, z dużym zaangażowaniem traktując to jak dobrą zabawę a jednocześnie pracę bardzo potrzebną naszemu środowisku.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: MDT oraz opublikowany na portalu Lelkowo: 25. AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA POD HASŁEM: „AKCJA- SEGREGACJA”
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5