Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Lelkowie

Dyrektor szkoły pani Iwona Chojecka i pani Bożena Rubacha wręczyły świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody dla uczniów, którzy wyróżnili się wysokimi wynikami w nauce. Rodzice naszych zdolnych i pracowitych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

22 czerwca br. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Natalia Omelan prowadziła ostatni apel w tym roku szkolnym. Uroczyste spotkanie rozpoczęto przekazaniem flagi dla nowego pocztu sztandarowego, w skład którego weszli: Aleksandra Rubacha, Kornelia Sempowicz, Szymon Urawski.
Dyrektor szkoły pani Iwona Chojecka i pani Bożena Rubacha wręczyły świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody dla uczniów, którzy wyróżnili się wysokimi wynikami w nauce. Rodzice naszych zdolnych i pracowitych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Pani Dyrektor podziękowała rodzicom, którzy angażują się w pracę na rzecz szkoły. Następnie przekazała stypendia ufundowane przez Wójta dla absolwentów. Wręczyła stypendia dyrektora za bardzo dobre wyniki w nauce dla uczniów od klasy czwartej do klasy trzeciej gimnazjalnej. Nagrody książkowe i podziękowania otrzymali odchodzący z funkcji SU uczniowie: Natalia Koziej, Weronika Latos, Radosław Dworak, Radosław Kołakowski, Arkadiusz Wewersajtys.
Za wieloletnią pracę w szkole pani Dyrektor podziękowała pracownikom odchodzącym na emeryturę: pani Irenie Sołoducha, która pracowała na stanowisku nauczyciela biblioteki i pani Elżbiecie Sempowicz, która była pracownikiem obsługi. Podziękowała również całej społeczności szkolnej za zaangażowanie, dobrze wykonaną pracę i życzyła wszystkim bezpiecznego wypoczynku na wakacjach.
Z okazji rozpoczętych wakacji, do życzeń bezpiecznego wypoczynku dołączył się Komendant Powiatowy Policji w Braniewie, którego list odczytał Dzielnicowy Gminy Lelkowo młodszy aspirant Paweł Kutryb.
Tradycyjnie gimnazjaliści z klasy drugiej pożegnali starszych kolegów. Absolwenci Gimnazjum w swojej prezentacji wspomnieli lata minione oraz podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.
Irena Sołoducha
fot. S. Dworak


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I.S.
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5