Zderzenie w Wyszkowie. Dwie osoby ranne

2017-12-04 11:20:16 (ost. akt: 2017-12-04 11:23:52)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia dwóch pojazdów, do którego doszło na skrzyżowaniu dróg powiatowych w pobliżu Wyszkowa (gm. Lelkowo).
Do wypadku z udziałem dostawczego volkswagena oraz audi doszło w piątek, 1 grudnia około godz. 10:00. W wyniku wypadku droga powiatowa w kierunku Żelaznej Góry została zablokowana.

Dwie osoby podróżujące audi zostały ranne, natomiast kierowca i pasażer volkswagena nie odnieśli obrażeń. W działaniach ratowniczych niezbędne okazało się wykorzystanie narzędzi hydraulicznych w celu usunięcia odkształconych elementów pojazdu oraz wykonania dostępu do poszkodowanych mężczyzn znajdujących się w audi.

— Poszkodowani po zabezpieczeniu medycznym zostali przeniesieni do zespołów ratownictwa medycznego a następnie przewiezieni do szpitala — mówi mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie. — Na czasu prowadzenia działań ruch na skrzyżowaniu został ograniczony. Na miejsce wypadku skierowano strażaków-ochotników z OSP Lelkowo, trzy pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz braniewskich policjantów, którzy wyjaśniali okoliczności wypadku. Działania służb wspierał również funkcjonariusz PSG w Grzechotkach.

Z uwagi na niekorzystne i zmienne warunki pogodowe strażacy zwracają się z apelem do uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej  ostrożności.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5