„Czy to jutro czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”

2016-04-14 23:46:35(ost. akt: 2016-04-14 23:58:13)

Autor zdjęcia: Irena Sołoducha

Uczniowie klas II i III szkoły podstawowej w Lelkowie wzięli udział w konkursie czytelniczym „Kubuś Puchatek i Przyjaciele”. I miejsce zajęli Igor Awłasewicz i Norbert Miliszkiewicz, II miejsce przypadło Natalii Bereda a III Przemysławowi Urawskiemu.
Konkurs poprzedzony był sprawdzeniem umiejętności pięknego czytania fragmentów omawianej lektury. W klasie drugiej najładniej czytali:
I miejsce Jakub Grzybowski,
II miejsce Przemek Urawski,
III miejsce Emilka Zienkiewicz i Julia Gnes,
a w klasie trzeciej Natalia Bereda.

Do konkursu ze znajomości lektury przystąpiło 18 uczniów. Konkurs składał się z III etapów. Podczas zmagań konkursowych uczniowie musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością przygód Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: dyrektor Zespołu Szkół w Lelkowie Iwona Chojecka, bibliotekarka Biblioteki Publicznej w Lelkowie Dorota Wieczorek oraz nauczyciel bibliotekarz Irena Sołoducha. Uczestników konkursu wspierali swą obecnością rodzice.

Najlepszymi okazali się:
I miejsce Igor Awłasewicz i Norbert Miliszkiewicz,
II miejsce Natalia Bereda,
III miejsce Przemysław Urawski.
Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy upominki ufundowane przez dyrektora Zespołu Szkół w Lelkowie.

Konkurs zorganizowały Irena Bagan, Anna Rutkowska i Irena Sołoducha.

Organizatorzy

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IS

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5