My uczniowie pierwszej klasy Tobie książko przyrzekamy.

2016-04-04 20:31:58(ost. akt: 2016-04-04 21:14:45)
Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Zagajach zostali pasowani na czytelników. Celem tej uroczystości było przygotowanie uczniów klasy pierwszej do wypożyczania książek z biblioteki szkolnej oraz zaznajomienie dzieci z regulaminem biblioteki.
Maria Dańczuk oraz uczniowie z klasy piątej zaprosili pierwszaków do konkursu pt. "Czy znasz tę bajkę?" Klasa pierwsza odpowiadała na pytania dotyczące takich lektur jak "Czerwony Kapturek", "Kopciuszek", "Złota Rybka" "Trzy Świnki czy "Księżniczka na ziarnku grochu". Mali czytelnicy odpowiadali bezbłędnie na każde pytanie. Byli bardzo zaangażowani, a zarazem bardzo przejęci.

Dlatego wszyscy otrzymali równorzędne nagrody w postaci słodyczy ufundowane przez dyrektor szkoły Halinę Stechnacz - Buśko.

Iwona Popiel

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IwonaPopiel

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5