Świątecznie u młodych piłkarzy w Kurzętniku

2021-12-22 21:29:48(ost. akt: 2021-12-22 21:34:45)
Spotkanie odbywało się w Centrum Usług Społecznych

Spotkanie odbywało się w Centrum Usług Społecznych

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Świąteczno - Noworoczne spotkanie dla młodych piłkarzy Klubu Sportowego Zamek Kurzętnik, zorganizował Jan Falkowski, prezes KS Zamek - Janpol Kurzętnik. W uroczystości wzięli również udział trenerzy, opiekunowie i inne osoby związane z klubem.
Wójta gminy Kurzętnik reprezentowała Magdalena Rynkowska, sekretarz gminy. W spotkaniu uczestniczył także Leszek Jobs, prezes Zamku, Grzegorz Bała, trener drużyny seniorskiej oraz szkoleniowiec młodych piłkarzy Paweł Wicha. Obecny był Andrzej Kowalczyk, wiceprezes Zamku i Józef Balewski, osoba wspierająca klub.
— Dzisiejsze spotkanie jest moim podziękowaniem za współpracę. Dziękuję słowami, paczkami świątecznymi dla najmłodszych piłkarzy i tym co na stole. Życzę zdrowia i spełnienia marzeń — mówił Jan Falkowski.
Oprócz życzeń, pan prezes Jan Falkowski złożył ciekawą i jednocześnie bardzo atrakcyjną deklarację. — Mam od dawna marzenie, które postaram się w przyszłym roku zrealizować i myślę, że się ono spełni. Chce was wszystkich zabrać na jeden z ważniejszych spotkań Bayernu Monachium z udziałem Roberta Lewandowskiego — zapowiedział Jan Falkowski.

Obecnie klub piłkarski Zamku w kategoriach Skrzat, Żak i Orlik liczy 30 młodych piłkarzy. Natomiast w grupie seniorskiej skupionych jest 25 osób.
Spotkanie upłynęło w ciepłej świątecznej atmosferze. Organizator wieczoru dziękuje wszystkom, którzy uczestniczyli w przygotowaniu spotkania. ul

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5