Udany, sobotni dancing pod chmurką w Kurzętniku

2021-07-25 12:54:13(ost. akt: 2021-07-25 14:07:47)
Jak widać, wszyscy dobrze się bawili

Jak widać, wszyscy dobrze się bawili

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Wakacyjny dancing pod chmurką w Kurzętniku okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Chętnych do sobotnio - niedzielnych tańców przy muzyce nie brakowało. Wszyscy świetnie bawili się na świeżym powietrzu.
Na ciekawy pomysł wpadł Roman Lewicki, dyrektor Centrum Usług Społecznych w Kurzętniku. Wraz z pracownikami zorganizował dancing na placu przed budynkiem CUS (dawne Gminne Centrum Kultury).


Jak na pierwsze takie spotkanie frekwencja dopisała. Przy muzyce na żywo, którą serwował Wiesław Lendzion, świetnie bawiło się 50 osób. Stoły ustawiono pod zadaszeniem i namiotem, a tańce były na przyległym placu.

Zebranych powitali Emilia Auda z Urzędu Gminy w Kurzętniku (reprezentująca wójta) i Roman Lewicki. Życzyli wszystkim udanej zabawy. Kiedy muzyka zaczęła grać, wszyscy ruszyli do tańca. Organizatorzy zadbali o napoje i sałatki, serwowali kiełbaski z grilla czy chleb ze smalcem i ogórkiem.

Jednym z punktów programu był występ pań z zespołu „Anibabki” pod dowództwem Anny Lewickiej. Siedzący przy stołach śpiewali wspólnie z zespołem znane piosenki biesiadne.
Nie zabrakło animacji, nauki zumby i konkursów, które poprowadziła Patrycja Karczewska z CUS. Humory dopisywały. Wszyscy spędzili czas w miłej atmosferze. Stwierdzili, że impreza była udana. Kolejny dancing pod chmurką ma odbyć się we wrześniu.
Imprezę zorganizowali Centrum Usług Społecznych i Gminna Biblioteka Publiczna w Kurzętniku.
Grażyna Jonowska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5