Groźne zdarzenie drogowe w Marzęcicach

2020-10-05 16:49:52 (ost. akt: 2020-10-05 16:54:19)

Autor zdjęcia: KPP Nowe Miasto

Policjanci pracowali na miejscu groźnego zdarzenia drogowego, które miało miejsce na drodze wojewódzkiej w miejscowości Marzęcice. Doszło tam do czołowego zderzenia osobowego audi z ciężarówką. Kierujący audi z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Wczoraj, ok. godz. 19:00 oficer dyżurny nowomiejskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie informujące o tym, że w miejscowości Marzęcice doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce MAN doprowadzając do zderzenia tych pojazdów. Kierujący audi z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali jego prawo jazdy (za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za które sąd może orzec zakaz prowadzenia pojazdów). 20-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego ma prawo jazdy od 2019r. i popełnił już 6 wykroczeń w ruchu drogowym. W 3 przypadkach był sprawcą kolizji drogowych.

Policjanci w prowadzonym postępowaniu będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności i dokładne przyczyny tego zdarzenia.
KPP Nowe Miasto

Fot. KPP Nowe Miasto
 

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5