Balowali seniorzy z Nielbarka

2020-02-05 14:43:40(ost. akt: 2020-02-05 14:49:32)
Goście spotkania w Nielbarku z okazji Dnia Seniora

Goście spotkania w Nielbarku z okazji Dnia Seniora

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Tradycyjnie na początku nowego roku w Nielbarku zorganizowane zostało spotkanie z okazji Dnia Seniora. Była okazja do wspólnych rozmów przy stole i integracyjnych tańców.
Frekwencja dopisała i prawie wszystkie miejsca przy stole były zajęte. Ciepłe słowa do zgromadzonych skierował ksiądz Bernard Zakrzewski, proboszcz z Brzozia Lubawskiego, który życzył wszystkim błogosławieństwa bożego i zdrowia.
Życzenia seniorom złożyły też Grażyna Deranek, dyrektorka Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kurzętniku oraz Mieczysława Buńka, opiekun wsi z ramienia Urzędu Gminy w Kurzętniku.
Część artystyczną przygotowały dzieci pod kierunkiem nauczycielki Justyny Antoszewskiej. Były wiersze i piosenki, „Sto lat” oraz kwiaty dla seniorów.
Można było porozmawiać przy stole zastawionym smacznymi potrawami i potańczyć przy dźwiękach muzyki.
Spotkanie zorganizowała Zofia Kamińska, sołtys Nielbarka wspólnie z miejscowym Kołem Gospodyń Wiejskich na czele z Teresą Rochewicz. Impreza została dofinansowana z funduszu sołeckiego.
Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5