Wspólne kolędowanie w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku

2020-01-08 17:44:50(ost. akt: 2020-01-08 17:54:07)
Dzieci z grupy "Kurczaczki" oczarowały publiczność 

Dzieci z grupy "Kurczaczki" oczarowały publiczność 

Autor zdjęcia: GCK Kurzętnik

W święto Trzech Króli w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbył się „Wieczór z kolędą”. Coroczne spotkania kolędowe są już tradycją.
W miniony poniedziałek kurzętnickie Gminne Centrum Kultury rozbrzmiało bożonarodzeniowymi kolędami i pastorałkami.

Licznie zebranych powitał Roman Lewicki, dyrektor GCK w Kurzętniku. Złożył uczestnikom "Wieczoru z kolędą"noworoczne życzenia.

Potem były już popisy na scenie. Na początku zabrzmiały piękne aranżacje kolęd i pastorałek w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Kurzętnika pod batutą Mariusza Brzezickiego. Następnie na scenie z jasełkami wystąpiły „Kurczaczki” pod kierunkiem Anny Lewickiej. dzieci zaprezentowały montaż słowno - muzyczny, za który otrzymały gromkie brawa od członków rodzin i całej widowni. potem, również pod kierunkiem pani Ani zaśpiewały kurzętnickie "Anibabki", które wykonały kilka polskich kolęd. Na koniec „Wieczoru z kolędą” goście i lokalni artyści wspólnie zaśpiewali znane kolędy i pastorałki.

A teraz Gminne Centrum Kultury zaprasza na Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 15 stycznia o godzinie 9. Tym razem na kurzętnickiej scenie wystąpią uczniowie szkół podstawowych. Widownia będzie mile widziana.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5