Prezentacja spektaklu grupy teatralnej ,,Fantazja" w szkołach podstawowych

2019-12-01 12:17:29(ost. akt: 2019-12-01 12:20:58)
Jedna ze scen spektaklu - występ w nowomiejskiej szkole "Jedynce"

Jedna ze scen spektaklu - występ w nowomiejskiej szkole "Jedynce"

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

Dnia 27 listopada 2019r. grupa teatralna ,,Fantazja" z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku zaprezentowała spektakl profilaktyczny o tematyce antynikotynowej zatytułowany ,, Asertywność - sztuka bycia sobą".
Młodzież wystąpiła przed liczną publicznością z zaprzyjaźnionych szkół. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim oraz Szkołę Podstawową im. Rodu Działyńskich w Bratianie. Celem przedstawienia było uświadomienie młodzieży negatywnych skutków palenia tytoniu. Widzowie byli zachwyceni formą spektaklu, który łączył dydaktyczne przesłanie z humorystycznymi akcentami. Aktorom podziękowano gromkimi brawami. Umówiliśmy się na kolejne występy. Opiekunem grupy jest Anna Szramowska.
ZSZ Kurzętnik

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5