Podsumowano konkurs "Nowe Miasto i okolice zaklęte w grafice"

2019-05-19 20:03:26 (ost. akt: 2019-05-19 20:05:31)
W szkole zorganizowano wystawę konkursowych prac

W szkole zorganizowano wystawę konkursowych prac

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

Dnia 26 kwietnia 2019 roku nastąpiło podsumowanie I Powiatowego Konkursu Graficznego pt. Nowe Miasto i okolice zaklęte w grafice. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Nowomiejski p. Andrzej Ochlak.
Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym przygotowaniu prac graficznych, które miały być artystyczną wypowiedzią uczestników Konkursu na temat szczególnych miejsc w Nowym Mieście Lubawskim oraz oddanie piękna i uroku jego okolic. Na konkurs napłynęły 32 prace, z których to Jury wyłoniło laureatów i przydzieliło wyróżnienia:

miejsce I – Weronika Plitt (2 klasa TGiPC ZSZ w Kurzętniku)
miejsce II – Kacper Gajewski (2 klasa TGiPC ZSZ w Kurzętniku)
miejsce III – Kamila Wielgosińska (2 klasa TGiPC ZSZ w Kurzętniku)

wyróżnienia:
Artur Zgliczyński – Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim (op. art. p. Anetta Gosik - Suchocka)
Bartosz Dykmański - Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim (op. art. p. Anetta Gosik - Suchocka)
Waldemar Robaczewski – 3 klasa TCPG ZSZ w Kurzętniku
Krystian Okołowski - 3 klasa TCPG ZSZ w Kurzętniku
Maksymilian Rudnicki -2 klasa TGiPC ZSZ w Kurzętniku
Alicja Malinowska - 3 klasa TGiPC ZSZ w Kurzętniku

Opiekunem artystycznym uczniów ZSZ w Kurzętniku i jednocześnie koordynatorem Konkursu była p. Magdalena Anna Kędziorska.

Nagrody ufundowane przez ZSZ w Kurzętniku oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim wręczył Wicestarosta Nowomiejski p. Jerzy Czapliński. Wszystkie prace konkursowe można było podziwiać na wernisażu, który był zorganizowany na parterze budynku naszej szkoły.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie oraz ich opiekunom serdecznie dziękuję. Wyrazy podziękowania składam także Panu Dyrektorowi ZSZ w Kurzętniku oraz Panu Staroście Nowomiejskiemu za ufundowanie nagród.

Magdalena Kędziorska ZSZ Kurzętnik

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5