Niemal 140 par wirowało na parkiecie

2019-02-18 10:18:45(ost. akt: 2019-02-18 10:37:24)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

W Kurzętniku odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego.
Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku wraz z iławską Szkołą Tańca J&K Drobotko zorganizowało III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik. W zawodach skupiających szkoły tańca z całej Polski północnej łącznie wzięło udział 136 par w różnym wieku i kategoriach sportowych.

Na hali sportowej Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły zaprezentowało się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich prawie sto czterdzieści par między innymi z: Warszawy, Białegostoku, Poznania, Gdyni, Gdańska, Ostrołęki, Olsztyna, Elbląga, Torunia, Bydgoszczy, a także Nowego Targu i wielu innych miejscowości. W młodszych kat. tańczyli również uczestnicy zajęć tanecznych w GCK. Impreza jest wyjątkowa ze względu na wyjątkowy charakter, możliwość zobaczenia finezyjnych strojów i popisowych tańców. Oby co roku przybywało na nią więcej i więcej gości i mieszkańców.

mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5