Rodzinne kolędowanie w Kurzętniku

2019-01-07 13:45:38(ost. akt: 2019-01-07 13:56:09)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

W Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbył się tradycyjny "Wieczór z kolędą". Atmosfera spotkania była świetnym podsumowaniem okresu świątecznego.
Na spotkaniu przygotowanym przez Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku zjawiły się całe rodziny. Noworoczne życzenia złożyli gościom Magdalena Rynkowska, sekretarz gminy, Roman Lewicki, dyrektor GCK oraz Zbigniew Lewicki, przewodniczący Rady Gminy. Znakomita frekwencja wynikła za sprawą różnorodnych występów.

Na początku muzyczne jasełka przygotowały Kurczaczki pod egidą Anny Lewickiej. Następnie przygotowane przez nią Anibabki zaprezentowały bardziej i mniej znane pastorałki i kolędy, które śpiewała cała sala. Solowe utwory przygotowały Zosia Sendzikowska oraz Kamila Marulska, a koncert potężnym występem podsumowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Mariusza Brzezickiego.

Na podsumowanie Roman Lewicki zaprosił na zbliżające się imprezy GCK: finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13 stycznia, oraz konkurs tańca i koncert noworoczny w drugiej połowie miesiąca.

mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5