Zespół "Kurczaczki" będzie świętował 20. urodziny

2018-11-18 12:41:33(ost. akt: 2018-11-18 12:46:38)
Zespół "Kurczaczki" podczas jednego z występów w Kurzętniku

Zespół "Kurczaczki" podczas jednego z występów w Kurzętniku

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Dziecięcy zespół “Kurczaczki”, działający przy Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku, świętować będzie dwudziestolecie istnienia. Organizatorzy proszą wszystkich byłych członków zespołu o udział w spotkaniu. Szukają też archiwalnych zdjęć, nagrań czy innych pamiątek.
Z okazji 20 - lecia zespołu, który swoim śpiewem i tańcem uatrakcyjnia lokalne imprezy, organizowany jest zjazd wszystkich osób, które dawniej należały do zespołu.

Spotkanie z okazji 20. urodzin zaplanowano 2 grudnia (niedziela) o godz. 15 w GCK. Organizatorzy zapraszają byłych i obecnych członków zespołu oraz ich rodziny. Będzie koncert aktualnych “Kurczaczków” i urodzinowy tort. Nie zabraknie wspomnień z ostatnich 20 lat.

Za naszym pośrednictwem Anna Lewicka, szefowa zespołu prosi też wszystkich, którzy posiadają archiwalne fotografie, nagrania czy inne pamiątki związane z zespołem “Kurczaczki” o ich udostępnienie. W tej sprawie można się kontaktować pod nr. tel. 698 037 456.

Grażyna Jonowska
Zespół

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5