Jeden dzień, trzy kolizje

2018-10-30 14:01:39(ost. akt: 2018-10-30 14:10:13)

Autor zdjęcia: KPP NML

Okres jesienny to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina.
Panująca obecnie w naszym regionie aura pogodowa i opady deszczu sprawiają, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców jak i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Na ul. Sienkiewicza w Kurzętniku kierujący pojazdem MAN nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył w poprzedzający go samochód marki Seat.

Na ulicy Sienkiewicza w Kurzętniku kierujący forem podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motorowerzyście doprowadzając do zderzenia się pojazdów.

Na ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Mieście kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze doprowadzając do najechania na tył pojazdu jadącego przed nim marki Toyota.


opr. mzal

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5