Dzień Nauczyciela i pasowanie pierwszaków u "Jagiełły"

2018-10-12 19:42:29(ost. akt: 2018-10-13 13:16:51)
Podczas uroczystości w szkole w Kurzętniku

Podczas uroczystości w szkole w Kurzętniku

Autor zdjęcia: ZS Kurzętnik

11 października 2018 r. w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Było też ślubowanie pierwszaków.
11 października 2018 r. w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor Szkoły Krystyna Wójcik- Wiśniewska złożyła życzenia wszystkim pracownikom edukacji oraz wyróżniła za pracę na rzecz szkoły. Do życzeń przyłączył się Wójt Gminy Kurzętnik Wojciech Dereszewski oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Krzysztof Szałkowski.

Tego dnia również odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Pięćdziesięcioro pierwszoklasistów
zaprezentowało swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, po czym dzieci zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. O pierwszoklasistach nie zapomniał Wójt Gminy Kurzętnik, który wręczył słodkie upominki.

ZS Kurzętnik


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5