Przed nami gorący sezon zimowy na Kurzej Górze

2018-09-28 12:59:51 (ost. akt: 2018-09-28 13:21:04)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Ośrodek Narciarski Kurza Góra

Nadchodzący sezon na Kurzej Górze, mimo że zimowy, to zapowiada się naprawdę gorąco. Od kilku tygodni w ośrodku trwają prace, związane z przygotowaniem nadchodzącego sezonu. Wiemy, że oferta będzie bardzo atrakcyjna, a zeszłoroczne atrakcje można nazwać przedsmakiem tego, co nadchodzi.
Jak zapowiadają przedstawiciele Ośrodka Narciarskiego Kurza Góra, w nadchodzącym sezonie na pewno wrócą te atrakcje, które cieszyły się największym zainteresowaniem w sezonie ubiegłym.

— Przeanalizowaliśmy bardzo wnikliwie naszą zeszłoroczną ofertę – mówi Tomasz Więcek, Ośrodek Narciarski Kurza Góra. — Część atrakcji na pewno wróci. Dopracowujemy jeszcze formułę, ale już teraz możemy powiedzieć, że sezon będzie bardzo ciekawy.

Mimo zapowiedzi, przedstawiciele ośrodka nie precyzują jeszcze swoich planów.
W kontekście nadchodzącego sezonu pojawiają się pytania nie tylko o to, co czeka na miłośników sportów zimowych, ale także o to, co dalej z ośrodkiem. Pojawiły się bowiem informacje, że jego działalność może być zagrożona.

— Proszę się nie martwić, działalność Ośrodka nie jest w żaden sposób zagrożona – mówi Więcek. Bez względu na to, co się mówi pracujemy pełną parą, aby przygotować się do nadchodzącego sezonu. Chciałbym bardzo wyraźnie zdementować wszelkie plotki dotyczące zamknięcia ośrodka, czy rzekomej złej współpracy z Urzędem Gminy – wyjaśnia przedstawiciel ośrodka – Ośrodek nie będzie zamknięty, a współpraca z wójtem przebiega od lat wzorowo. Zawsze możemy liczyć na ogromne wsparcie wójta i pracowników urzędu.
Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5