Z Włoch przywiózł brąz

2018-09-24 14:00:13(ost. akt: 2018-09-24 14:17:05)

Autor zdjęcia: nadesłane

We Włoskim Lido Di Jesolo odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów i Kadetów największej światowej organizacji kickboxingu WAKO na które zjechało się 3.000 zawodników z całego globu.
Reprezentacja Polskiego Związku Kickboxingu potwierdziła swoją przynależność do światowej czołówki zdobywając 51 medali. Na mistrzostwach barw narodowych bronił zawodnik Zamku Expom Kurzętnik Krystian Rzepka, który startował w formule light contact w kategorii wagowej – 79 kg. Brało w niej udział 26 zawodników z całego świata.

— Krystian doskonale się zaprezentował. W pokonanym polu po kolei zostawił Włocha, Szwajcara i Rosjanina. Dopiero w czwartej walce o wejście do finału znalazł swojego pogromcę ze Słowenii, ulegając mu po bardzo emocjonującym pojedynku stosunkiem głosów 2 do 1. Jeszcze 5 sekund do końca walki to Krystian wygrywał i jedną nogą był w finale, ale chwilka dekoncentracji w końcówce i to rywal ze Słowenii cieszył się ze zwycięstwa w półfinałowym boju, a później z tytułu Mistrza Świata juniorów — mówi Leszek Jobs, trener Zamku Expom Kurzętnik.

Był to międzynarodowy debiut pochodzącego z Wielkiego Głęboczka kickboxera.

mzal



Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5