Dzień otwarty na Dębnie

2018-09-10 10:47:53(ost. akt: 2018-09-10 10:52:04)

Autor zdjęcia: nadesłane

Blisko 150 osób odwiedziło budowę osiedla mieszkaniowego kurzętnickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego na Dębnie.
Możliwość obejrzenia swoich mieszkań mieli mieszkańcy budynku nr 1 oraz ich przyszli sąsiedzi z budynku nr 2. Dla wielu z nich była to okazja, aby dokonać pierwszych przymiarek umeblowania czy wyposażenia swoich nowych mieszkań oraz poznać przyszłych sąsiadów.

Pracownicy TBS-u wraz z wójtem Wojciechem Dereszewskim i przedstawicielami brodnickiego wykonawcy przez kilka godzin udzielali wszelkich informacji i wyjaśnień o inwestycji. Wszyscy odwiedzający wyrazili bardzo pozytywne opinie o jakości wykonywanych prac oraz estetyce budynków.

Pierwsze mieszkania będą przekazywane sukcesywnie mieszkańcom już od października. W pierwszej kolejności klucze do lokali odbiorą osoby, które zdecydowały się na wykończenie mieszkań z własnych materiałów.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5