Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Marzęcicach powitali nowy rok szkolny

2018-09-05 17:19:37 (ost. akt: 2018-09-05 18:22:49)
Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w szkole w Marzęcicach

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego w szkole w Marzęcicach

Autor zdjęcia: SP Marzęcice

3 września 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz hymnu szkoły.
Pani dyrektor Katarzyna Pukalska przywitała zgromadzonych: uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przybyłych gości. Wśród nich znaleźli się Wójt Gminy Kurzętnik pan Wojciech Dereszewski oraz Wizytator Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty Delegatury w Elblągu pani Danuta Ustianowska.
Podczas uroczystości nie zabrakło akcentów nawiązujących do 79 -tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. W związku ze zbliżającą się akcją Narodowego Czytania zgromadzeni wysłuchali fragmentów „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. W role bohaterów wcielili się Wójt Gminy Kurzętnik pan Wojciech Dereszewski, zastępca dyrektora pani Anita Wolska, przedstawiciel rodziców pani Beata Tadajewska oraz uczennica Magdalena Kowalska. Po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami.
W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wielu sukcesów!

SP Marzęcice

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5