Zespół "Anibabki" z Kurzętnika był na wycieczce

2018-08-24 13:05:06(ost. akt: 2018-08-24 13:12:46)
Uczestnicy wycieczki w Pelplinie

Uczestnicy wycieczki w Pelplinie

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Zespół „Anibabki” z Kurzętnika był na dwudniowej wycieczce w Piasecznie, Gniewie i Pelplinie. Wyjazd był nagrodą za całoroczną pracę.
Kurzętnickie „Anibabki”uświetniają swym śpiewem lokalne i regionalne imprezy, biorą udział w różnorodnych przeglądach muzycznych. W wakacje panie wyjechały na integracyjną wycieczkę. Odwiedziły Sanktuarium Maryjne w Piasecznie, zwiedziły zamek w Gniewie oraz Bazylikę Katedralną Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie i Muzeum Diecezjalne. W kościołach w Piasecznie i Pelplinie panie dały krótkie koncerty. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili zadowoleni do domu.
Teraz panie przygotowują się do występu na dożynkach gminno - parafialnych, które odbędą się w najbliższą niedzielę w Nielbarku (gmina Kurzętnik).


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5