Idą jak burza i przywożą nagrody

2018-06-22 10:52:37(ost. akt: 2018-06-22 11:05:24)

Autor zdjęcia: nadesłane

Minęły dwa tygodnie i Orkiestra Dęta działająca przy Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odniosła kolejny sukces. Tym razem zespół koncertowo zagrał w Tłuszczu.
Tłuszczańskie jury jednogłośnie zadecydowało, że kurzętnicka Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gminnego Centrum Kultury została najlepszym zespołem i zdobywcą nagrody w postaci czeku na 3 tysiące złotych na II Tłuszczańskim Festiwalu Młodzieżowych Orkiestr Dętych.

Do konkursu stanęło 9 orkiestr: Radzymińska Orkiestra Dęta, Powiatowa Orkiestra Vox Cordium z Przysuchy, Orkiestra Darmanista z Brańszczyka, Dziecięco- Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Mogielnicy, Skierniewicka Orkiestra Dęta, Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Sierpca, Młodzieżowa Orkiestra Dęta im. Feliksa Dzierżanowskiego z Grodziska Mazowieckiego i Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sokółki.

W najbliższą niedzielę kurzętnicka orkiestra jedzie na kolejny festiwal do Żuromina.

opr. mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanieKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zazdrośnik #2527157 | 94.254.*.* 28 cze 2018 00:01

    BRAWO BRAWO BRAWO!!! Inne orkiestry mogą się od was uczyć ! Mając Takiego Kapelmistrza i Orkiestrę można podbijać świat :) Nie to co u nas ! A niby miasto powiatowe!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5