Jeździł z podwójnym zakazem

2018-06-18 11:27:06(ost. akt: 2018-06-18 11:27:54)
Trzy miesiące w areszcie posiedzą sprawcy pobicia 33-latka

Trzy miesiące w areszcie posiedzą sprawcy pobicia 33-latka

Autor zdjęcia: Archiwum policja

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę auta. 37-latek posiada dwa aktualne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W niedzielę około godziny 4:25 na ulicy Lidzbarskiej w Kurzętniku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault. W trakcie sprawdzania danych kierującego w systemach informatycznych okazało się, że mężczyzna w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, bowiem obowiązują go dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych wydane przez Sąd Rejonowy w Mławie i Sąd Okręgowy w Płocku.

Za naruszenie zakazu 37-letni mieszkaniec gminy Brodnica ponownie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

opr. mzal

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5