Święto Szkoły w kurzętnickiej „Jagiellonce”

2018-06-14 16:12:28(ost. akt: 2018-06-14 16:17:45)
Uczniowie podczas Święta Szkoły w Kurzętniku

Uczniowie podczas Święta Szkoły w Kurzętniku

Autor zdjęcia: ZS Kurzętnik

W Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku, jak co roku, zorganizowano Święto Szkoły. To okazja do uczczenia patrona i przywołania najważniejszych cnót, które przyświecają uczniom szkoły, ale także sposobność do integracji i dobrej zabawy.
W tym roku, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, obchody rozpoczęto bardzo uroczyście. Pani dyrektor Krystyna Wójcik-Wiśniewska przywitała zebranych przed szkołą uczniów, następnie - w asyście pocztu sztandarowego i przy dźwiękach werbli - wciągnięto na maszt flagę państwową oraz odśpiewano hymn państwowy. W ten sposób zapoczątkowano nową tradycję szkoły.
Następnym punktem programu była Gala Talentów. Uczniowie zaprezentowali różnorodne umiejętności. Widownia miała możliwość podziwiania popisów tanecznych, wokalnych, sportowych, a także zręcznościowych. Uczniowie grali też na różnych instrumentach: pianinie, saksofonie, gitarach, flażoletach i instrumentach perkusyjnych. Publiczność wszystkich występujących nagrodziła gromkimi brawami. Podsumowaniem był taniec, do którego przyłączyli się wszyscy zebrani.

ZS Kurzętnik
Uczniowie podczas Święta Szkoły w Kurzętniku

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5