Solistki z GCK w Kurzętniku wyróżnione na międzynarodowym festiwalu

2018-06-10 17:41:26 (ost. akt: 2018-06-10 17:43:52)
Festiwalowe szaleństwa w Gdyni

Festiwalowe szaleństwa w Gdyni

Autor zdjęcia: GCK Kurzętnik

W dniach od 31 maja do 3 czerwca 2018 roku w Gdyni obył się Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej OPEN 2018. Z wyróżnieniami z imprezy wróciły Jagoda i Sylwia.
Głównym celem festiwalu jest wspieranie młodych talentów wokalnych z całej Polski oraz zza granicy, a także rozwijanie ich pasji oraz zainteresowań muzycznych i artystycznych.

Do tego prestiżowego festiwalu na podstawie nadesłanych nagrań demo zakwalifikowali się również soliści z powiatu nowomiejskiego: Jagoda Prokop i Antoni Fijałkowski w najmłodszej kategorii do 10 lat, a także Sylwia i Aleksandra Lewickie oraz Wojciech Wajc w kategorii od 17 do 25 lat. Nasi reprezentanci oprócz przesłuchań konkursowych mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach wokalnych.

Jury po wysłuchaniu ponad 350 podmiotów wykonawczych postanowiło przyznać wyróżnienia reprezentantkom Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku: Jagodzie Prokop (instr. Monika Weisgerber) oraz Sylwii Lewickiej. Gratulujemy Jagódce i Sylwii takiego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

GCK Kurzętnik


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


 


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5