Cała Polska zjechała do Kurzętnika [GALERIA]

2018-06-09 12:26:17(ost. akt: 2018-06-09 12:47:25)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Kurzętnik został opanowany przez sportowców z całej Polski. Gości w sportowych trykotach można zauważyć już od stacji paliw niedaleko Nowego Miasta. Ruszyły Mistrzostwa Polski juniorów, seniorów kadetów młodszych i starszych oraz w kat. masters.
Mistrzostwa są zorganizowane przez lokalne kluby sportowe Zamek Expom Kurzętnik i MUKS Olimpia Nowe Miasto. Na bardzo dobrze przygotowane zawody odbywające się w hali sporotwej Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku przyjechało dokładnie 471 zawodników z 77 klubów z całej Polski. Na parkingu przed szkoła można zobaczyć auta na rzadko u nas spotykanych rejestracjach z województwa opolskiego, małopolskiego czy zachodniopomorskiego.

Na czterech matach walczą zawodnicy z wieku od dziesięciu do pięćdziesięciu lat. Do tego przed oraz w szkole można znaleźć małą gastronomię i stoiska firm odzieżowych i sportowych. Dogodne trybuny w szkole pozwalają oglądać walki, dlatego zachęcamy do odwiedzenia rozgrywek. Nieczęsto nasze tereny goszczą taką ilość renomowanych sportowców z całego kraju. Walki dzisiaj oraz w niedzielę 10 czerwca rozpoczynają się od godz 8 i trwają do późnego popołudnia. Po oficjalnym podsumowaniu zawodów podamy wyniki walk i osągnięcia zawodników z powiatu nowomiejskiego.
Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5