Turniej małych ekonomistów

2018-05-25 12:42:33 (ost. akt: 2018-05-25 12:45:24)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie odbył się XV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej Szkół Podstawowych.
W konkursie udział brali uczniowie klas IV-VII ze szkół województwa warmińsko-mazurskiego, w których prężnie działa SKO. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą ekonomiczną. Po napisaniu testu, w oczekiwaniu na wyniki, uczniowie pojechali na Górę Zamkową w Kurzętniku.

Komisja w składzie Magdalena Ryczkowska- pracownik nowomiejskiego banku i Urszula Grądzka – prekursor tego konkursu sprawdziła poprawność rozwiązania testu i wyłonili zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej . Na konkursie gościliśmy wicestarostę powiatu nowomiejskiego Katarzynę Trzaskalską, zastępcę wójta gminy Kurzętnik Teresę Łątkowską i Urszulę Grądzką.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Łęgajnach
II miejsce SP Tereszewo
III miejsce SP Wilkowo

IV miejsce SP Nowa Wieś
V miejsce SP Bratian
VI miejsce SP Barczewo
VII miejsce SP Marzęcice

opr. mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5