Zaśpiewają w trzech językach

2018-05-15 11:36:54 (ost. akt: 2018-05-15 11:40:56)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza z dużych imprez plenerowych na urokliwym amfiteatrze w Kurzętniku, czyli Międzynarodowy Przegląd Kapel Ludowych.
Już w niedzielę 27 maja od godz. 15 scenę obok Góry Zamkowej opanują zespoły folklorystyczne i kapele ludowe z całej Polski północnej. Do Kurzętnika przyjadą zespoły z Pomorza, Powiśla, Kujaw, Warmii i Mazur. Nie zabraknie także lokalnych zespołów reprezentujących ziemię lubawską.

Wielką atrakcją będą występy zespołów, które przyjadą z Litwy oraz z Ukrainy. Organizatorem imprezy jest Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku, a wydarzenie odbywa się pod patronatem “Gazety Nowomiejskiej”. Serdecznie zapraszamy.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5