Odbyła się IV Kurzętnicka Gala Kultury [ZDJĘCIA]

2018-03-18 13:33:47 (ost. akt: 2018-03-19 18:26:53)
Na spotkaniu podziękowano osobom zajmującym się kulturą w gminie Kurzętnik

Na spotkaniu podziękowano osobom zajmującym się kulturą w gminie Kurzętnik

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Wczoraj w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku odbyła się IV Kurzętnicka Gala Kultury. Była okazja do podziękowań dla osób, które zajmują się działalnością kulturalną na terenie gminy Kurzętnik.
Po raz czwarty Gminne Centrum Kultury pokazało swoje formy działalności szerszemu gronu odbiorców.

Kurzętnicką Galę Kultury rozpoczął, witając zebranych, Roman Lewicki, dyrektor GCK. Ciepłe słowa do działaczy kultury skierowali też wójt Wojciech Dereszewski i Zbigniew Lewicki, przewodniczący Rady Gminy Kurzętnik.

Przy pomocy prezentacji multimedialnej przypomniano ważne wydarzenia kulturalne w minionym roku. Następnie odbyły się prezentacje na scenie. Wystąpiły zespoły i grupy oraz indywidualni artyści działający w różnych sekcjach Gminnego Centrum Kultury.

Publiczności zaprezentowali się kolejno: Młodzieżowa Orkiestra Dęta, zespół śpiewaczy “Anibabki”, grupa taneczna “Szok Dance”, solistki ze Studia Piosenki, młodzi tancerze z Sekcji Sportowej Tańca Towarzyskiego, zespół dziecięcy “Kurczaczki” oraz zespół taneczny “Impuls”. Podczas występów przypomniano osiągnięcia wykonawców w 2017 roku.

Wójt i przewodniczący Rady Gminy wręczyli statuetki instruktorom oraz listy gratulacyjne uczestnikom zajęć i osobom, które przyczyniają się do krzewienia kultury w gminie Kurzętnik. Wzajemnym podziękowaniom nie było końca...
Imprezie towarzyszyła wystawa prac plastycznych i rękodzielniczych.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5