Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Ekstremalne czytanie"

2018-01-13 12:00:00(ost. akt: 2018-01-12 15:05:25)
Zdjęcie wykonano w Ośrodku Narciarskim "Kurza Góra"

Zdjęcie wykonano w Ośrodku Narciarskim "Kurza Góra"

Autor zdjęcia: KrzysztoF Florkowski

Dnia 8 stycznia 2018 nastąpiło ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu ,,Ekstremalne czytanie". Wyróżniono zdjęcie ZSZ w Kurzętniku.
Dnia 8 stycznia 2018 nastąpiło ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu ,, Ekstremalne czytanie" organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku i Europejskie Stowarzyszenie Psychologów i Pedagogów Szkolnych.
Celem konkursu było promowanie czytelnictwa poprzez zarejestrowanie obrazów ludzi czytających w ekstremalnych warunkach. Wspólna inicjatywa Teatru Fantazja, Anny Szramowskiej i Krzysztofa Florkowskiego zakończyła się dużym sukcesem. Zdjęcie wykonane w Ośrodku Narciarskim ,,Kurza Góra" zostało wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie ,,Ekstremalne czytanie" i będzie opublikowane.

ZSZ Kurzętnik

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. szerp #2417348 | 83.6.*.* 13 sty 2018 21:38

    Należy czytać a nie robić sesje zdjęciowe z czytania-to zasadnicza różnica. Mogli wejść na Mount Everest.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

  2. Ktoś ma problem z czytanie ze zrozumieniem re #2417141 | 83.28.*.* 13 sty 2018 15:24

    To tylko wyróżnienie . I tak to za dużo, dużo za dużo. Gdyż najwyraźniej wymienieni w artykule nauczyciele mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Organizator konkursu fotograficznego ,,Ekstremalne czytanie ,, ; w regulaminie wyraźnie wskazuje cyt.:,, ... II. Cel i tematyka konkursu:Celem Konkursu jest promowanie czytelnictwa poprzez zarejestrowanie obrazów ludzi czytających w ekstremalnych warunkach. Tematyką Konkursu jest czytający człowiek w nietypowych miejscach....,, Zarejestrowanie obrazów czytających w ekstremalnych warunkach, a nie uwiecznianie ustawek. link do regulaminu konkursu: http://www.bpplock.pl/stronastartowa/25- aktualnosci/aktualnosci-plock/432-konkur s-fotograficzny-ekstremalne-czytanie.htm l

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5