Będzie prawdziwe Cebulowe Love

2017-09-30 17:04:15(ost. akt: 2017-09-30 17:18:43)
jedno ze stoisk podczas ubiegłorocznej imprezy "Zielono Mi"

jedno ze stoisk podczas ubiegłorocznej imprezy "Zielono Mi"

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W najbliższą niedzielę, 1 października, w kurzętnickim Zespole Szkół Zawodowych odbędzie się XVIII edycja wystawy żywieniowo-rolniczej „Zielono Mi”.
Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem „Cebulowe Love” i w związku z tematem przewodnim nie zabraknie degustacji potraw z cebuli. Ponadto czynne będą stoiska kulinarne ze swojskimi wyrobami, kawiarenka i stragany wystawców różnych branż. Tradycyjnie czynny będzie kącik dla dzieci, przygotowano też konkursy z nagrodami. Bezpłatnie można będzie zbadać poziom cukru i ciśnienie krwi.

Imprezę pod patronatem „Gazety Nowomiejskiej” ubogacą występy artystyczne. Tak więc zapraszamy w imieniu organizatorów na obiekty szkoły w najbliższą niedzielę od godziny 11 do 15. ul


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5