Kolejny sukces Sylwii Lewickiej na Festiwalu „Bajkowa Kraina”

2017-06-12 16:57:20(ost. akt: 2017-06-12 17:02:00)
Moment wręczenia nagród

Moment wręczenia nagród

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

3. czerwca 2017 roku w Kępicach koło Słupska odbyła się pierwsza Edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Bajkowa Kraina”. Grand Prix wyśpiewała Sylwia Lewicka z Kurzętnika.
Po eliminacjach na podstawie nagrań demo do udziału w Festiwalu zaproszono 40 utalentowanych młodych artystów m.in.: z Gdyni, Gdańska, Słupska, Piły, Koszalina, Szczecina, Ustki i wielu innych miejscowości, którzy wystąpili z  repertuarem bajkowym, filmowym i serialowym. Nie zabrakło również wokalistki z Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku - Sylwii Lewickiej, która śpiewała w kategorii 16-19 lat. Patronat honorowy nad festiwalem objęli Rzecznik Praw Dziecka- Marek Michalak oraz Marszałek Województwa Pomorskiego- Mieczysław Struk. W jury zasiedli: Jagoda ‘Goda’ Wojciechowska (kompozytorka, wokalistka), Maciej Gierłowski (aktor, reżyser), Bartosz Michniewicz (wokalista), Ewa Żurawska-Seta (pianistka, akompaniator, nauczyciel), którzy jednogłośnie  GRAND PRIX FESTIWALU przyznali SYLWII LEWICKIEJ za wykonanie utworu „Modlitwa Esmeraldy” (instruktor: Agnieszka Kasprzycka). Gratulujemy tak prestiżowej nagrody i życzymy dalszych sukcesów.
Moment wręczenia nagród

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5