10 lat Komputronik w Nowym Mieście!

2017-04-21 14:55:00(ost. akt: 2017-04-21 14:51:54)   Artykuł sponsorowany
Nowy dział Komputronik Home otwiera się 22 kwietnia o godz. 10.

Nowy dział Komputronik Home otwiera się 22 kwietnia o godz. 10.

Autor zdjęcia: Komputronik

Lokalny sklep Komputronik świętuje swoje 10-te urodziny. Specjalnie z tej okazji salon w Kurzętniku przygotował wyjątkowe promocje.
W atrakcyjnych cenach kupić będzie można m.in. telewizory, smartfony, a także szeroką gamę produktów z działu Komputronik Home. Tych, którzy już rozpoczęli sezon ogrodniczy, na pewno ucieszy promocja na produkty z kategorii dom i ogród. W ofercie zniżkowej znalazły się także zabawki i produkty z działu uroda, takie jak kremy i wody toaletowe.

Salon Komputronik funkcjonuje w Nowym Mieście Lubawskim od 2007 roku. Pierwotnie działał w punkcie przy ul. Grunwaldzkiej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, salon został przeniesiony do większego i bardziej komfortowego budynku w Kurzętniku przy stacji BP. Poza fachową poradą w kwestii zakupu sprzętu komputerowego, w salonie można skorzystać z serwisu komputerów i telefonów. Dla klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.


Już 22 kwietnia, w sobotę od godziny 10 rano zobaczymy Komputronik w nowej odsłonie. W jednej lokalizacji oprócz poszerzonej oferty IT, RTV i małego oraz dużego AGD dostępne będą produkty z działu Komputronik Home. W jednym miejscu będzie można zobaczyć ofertę wyposażenia domu oraz usłyszeć fachowe porady specjalistów zajmujących się sprzętem elektronicznym. O pomysł na nowe otwarcie salonu zapytaliśmy kierownika salonu Romana Beszczyńskiego.


— Klienci od lat korzystali z naszej oferty kosmetyków, czy elektronarzędzi, z uwagi na niską cenę. Sprowadzaliśmy takie produkty na zamówienie. Teraz każdy będzie mógł zobaczyć, że Komputronik to nie tylko komputery. Przygotowaliśmy masę promocji, o których można usłyszeć w salonie i naszym fanpage na Facebooku

Roman Beszczyński, kierownik salonu Komputronik:

Salon będzie działał przez 6 dni w tygodniu. Komputronik otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 oraz w soboty od 9 do 16. W dniu otwarcia sklep czynny będzie od godziny 10.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5