Turniej Młodych Wojowników

2017-03-20 11:38:49(ost. akt: 2017-03-20 11:55:05)

Autor zdjęcia: Archiwum Zamku Expom Kurzętnik

Dnia 18 marca najmłodsi kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik wzięli udział w Turnieju Młodych Wojowników o Puchar Wójta Gminy Obrowo koło Torunia. Świetnie zorganizowany turniej dla kadetów młodszych 10 -13 lat w formule kick light przygotował A&W TEAM OBROWO.
Na zawody pojechało 10 kadetów i jeden junior Wiktor Wilkanowski, który stoczył walkę towarzyską z miejscowym rywalem. Dla podopiecznych Zamku Expom Kurzętnik były to ostatnie walki przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Kartuzach 24-26 marca. Zawodnicy zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, na co złożyły się 3 złote krążki Czarka Kowalkowskiego, Samanty Klein i Adama Szeligi, 3 srebrne krążki Klaudii Kendziorskiej, Mieszka Siemiątkowskiego i Kamila Mączkowskiego oraz 1 brązowy krążek Dawida Mączkowskiego. Na podium nie udało się stanąć Bartkowi Jasińskiemu , Karolowi Kulwickiemu i Olafowi Siemiątkowskiemu ,ale oni także mogą być zadowoleni ze swoich występów. Ponadto puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju przypadł Samancie Klein.


Jestem mega zadowolony z występu swoich podopiecznych którzy w świetnym stylu wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wszyscy dali z siebie maksimum możliwości i jak dla mnie wszyscy są zwycięzcami. Ciężka i mozolna praca na treningach powolutku przynosi efekty, więc ze spokojem można patrzeć w przyszłość. Z tego miejsca również chciałbym serdecznie podziękować rodzicom którzy zapewnili transport i żywiołowy doping naszym młodym wojownikom podczas turnieju.

Leszek Jobs, trener Zamku Expom Kurzętnik:

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5