Kabaretowy maraton HiHiHaHa! W Kurzętniku

2016-11-23 13:00:59 (ost. akt: 2016-11-23 13:16:16)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Kurzętnik gościł dziewiątą edycję Przeglądu Kabaretów „HiHiHaHa!”. Impreza wyrobiła już swoja markę i dwudniowe prezentacje zgromadziły liczną publiczność. Organizatorem przeglądu była Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska wraz z partnerami.
Impreza miała na celu aktywizację społeczności zamieszkałej na terenach wiejskich oraz ma za zadanie promować działalność Stowarzyszenia LGD Ziemia Lubawska. W IX przeglądzie wystąpili: Kabaret PKS, Kabaret Ententa, Kabaret Wesoły Tryb Życia, Kabaret Fantastykszyn, Kabaret Nomen Omen, Kabaret QQ Na Muniu, Kabaret Trzy Karty, Kabaret HarcyteatrK, Kabaret Na Wynos, Kabaret FAJT oraz gwiazda wieczoru — Szymon Łątkowski, który wystąpił na koniec małego festiwalu.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu wszystkich prezentacji, jury w składzie: Ewa Adamczak z Ostrowitego, Karolina Czyżewska z Lubawy i Jerzy Resicki z Nowego Miasta, wydało werdykt, który jak zaznaczyli był jednogłośny. Pierwsza nagrodę otrzymał Kabaret HarcyteatrK z Lidzbarka Warmińskiego. Drugi był Kabaret Nomen Omen z Krakowa, a trzeci Kabaret FAJT pochodzący z Gdańska. Była też nagroda publiczności. Wybrańcem widzów został Kabaret HarcyteatrK.
Oprócz LGD, organizatorami przeglądu byli: kurzętnickie Gminne Centrum Kultury, Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kurzętnik oraz Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych. Patronat medialny nad imprezą objęli „Gazeta Nowomiejska” oraz TV Eltronik. ul


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. uhuha #2119325 | 77.87.*.* 23 lis 2016 22:23

    ,,Aktywizacja społeczności zamieszkałej na terenach wiejskich"-zabawne to!

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

  2. To się ceni #2118984 | 89.229.*.* 23 lis 2016 16:19

    Super impreza !!niech żałują Ci co nie byli, naprawdę spora dawka śmiechu !! tak trzymać :)

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5