Wyróżnieni na Gali Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur

2016-11-10 13:25:49(ost. akt: 2016-11-10 13:30:43)
Laureaci po wręczeniu wyróżnień

Laureaci po wręczeniu wyróżnień

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W Ostródzie podczas uroczystej Gali Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur — Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik odebrał główną nagrodę w konkursie PRO Warmia i Mazury. Gmina Kurzetnik doceniona została za program rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Wyróżniono także Urząd Miasta Olsztyna i gminę Susz.
PRO Warmia i Mazury jest to konkurs na najlepsze projekty promocyjne realizowane przez samorządy oraz instytucje otoczenia biznesu z Warmii i Mazur w miesiącach poprzedzających Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Główną założeniem przedsięwzięcia jest podnoszenie standardów działań marketingowych prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego i instytucje otoczenia biznesu z Warmii i Mazur na rzecz wzrostu atrakcyjności oraz poprawy wizerunku województwa.
W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego jury przyznało Gminie Kurzętnik główną nagrodę za program rozwoju budownictwa mieszkaniowego — „Dobrze wykorzystaj 500+. Działki za pół ceny”.
Ponadto nagrodę za akcję promocyjną „Nocujesz – zyskujesz!” w kategorii promocja ogólna otrzymał Urząd Miasta Olsztyna. Trzecią statuetkę — wyróżnienie za EuCO Susz Triathlon 2016 wręczono przedstawicielowi gminy Susz. ul

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. urodzony optymista #2110429 | 109.196.*.* 10 lis 2016 20:40

    taaa... działki za 500+? to czemu większość z nich kupili zamożnie nie potrzebujący do ich kupna 500+, przed ogłoszeniem tego już część była kupiona. Idealny przykład ej Wojtek działkę bym kupił; Spoko Kazik da się za pół, że niby dla ludu, a za nim ktoś dostanie kredyt nasi to już kupią za pół ceny a my będziemy się chwalić jaki to mamy super program ;)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5