Kolejna nagroda dla Gminy Kurzętnik

2016-10-22 12:25:06 (ost. akt: 2016-10-23 13:39:52)
Reprezentacja Gminy Kurzętnik po gali z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju

Reprezentacja Gminy Kurzętnik po gali z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Gmina Kurzętnik otrzymała Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju '2016 podczas forum w Rzeszowie. Uroczysta gala podsumowująca odbyła się wczoraj, 21 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa.
Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju to ogólnopolskie wyróżnienie doceniające najbardziej innowacyjne projekty realizowane w ramach projektów krajowych i unijnych przez instytucje, które przez swoje nowatorskie inwestycje i rozwiązania przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju Polski — mówi wójt Wojciech Dreszewski, który wraz z towarzyszącymi mu pracownikami Urzędu Gminy w Kurzętniku uczestniczył w uroczystej gali w Rzeszowie.

Gospodarz gminy Kurzętnik wziął też udział w panelu dyskusyjnym "Grunty pod inwestycje - oferta samorządów dla inwestorów", podczas którego temat zaprezentowany zostały, na wybranych przykładach, ale głównie mówca skupił się na inwestycjach w gminie, którą reprezentował. Poruszył również ważną sprawę obsługi inwestora w gminie.
Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i to co się z nimi wiąże, aby każdy uwierzył w swoją wartość. To ludzie mają nas inspirować do nowych wyzwań w przyszłości — mówił w Rzeszowie wójt Dereszewski.

Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju gospodarz gminy Kurzętnik otrzymał w kategorii jednostek samorządu terytorialnego, a wręczona została na gali podsumowującej forum.
.
Grażyna Jonowska

Wójt Wojciech Dereszewski wziął udział w dyskusji

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5