Dożynki gminy Kurzętnik na plaży w Wawrowicach

2016-09-01 15:25:27 (ost. akt: 2016-09-03 15:23:40)
Taki słomiany fotoradar postawiono na czas dożynek w Wawrowicach

Taki słomiany fotoradar postawiono na czas dożynek w Wawrowicach

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Święto Plonów Gminy Kurzętnik – dożynki gminno – parafialne będą połączone z III Festiwalem Klusek i Makaronu, a odbędą się w najbliższą niedzielę, 4 września, na wiejskiej plaży w Wawrowicach.
Uczestnicy uroczystości zbiorą się przy wiejskiej świetlicy, a następnie korowód przejdzie na mszę, która rozpocznie się o godzinie 14.

Godzinę później będzie oficjalne rozpoczęcie dożynek. O godzinie 16 rozpocznie się program artystyczny — zagra orkiestra dęta, wystąpią dzieci ze szkoły w Marzęcicach, zaśpiewają kurzętnickie „Anibabki” i „Kurczaczki”, będą konkursy i zabawy, degustacje oraz atrakcje dla dzieci.

O godzinie. 16.30 rozpocznie się konkurs kulinarny „Na najlepszą potrawę z klusek i makaronu”, później nastąpi wręczenie nagród. Na godzinę 19 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru, a będzie nią „Sławomir”. Na koniec odbędzie się zabawa „pod chmurką”.Warto będzie zwolnić i zajrzeć na dożynki na plażę wiejskąCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5